מדוע עסקים חייבים לדאוג לאבטחת מידע? - Dun & Bradstreet
הגנה עסקית
צמיחה עסקית
13.09.18

מדוע עסקים חייבים לדאוג לאבטחת מידע?

דן אנד ברדסטריט

מדוע עסקים חייבים לדאוג לאבטחת מידע, מהי החשיבות לכך בבתי עסק ובארגונים? על זאת ועוד במדריך שלפניכם בנושא אבטחת מידע

אבטחת מידע

שנת 2017 תיזכר כשנת מתקפות הסייבר, זו השנה בו תוכנות הכופר עשו שמות בכל העולם והפכו למגפה עולמית המחייבת התייחסות מצד מדינות וארגונים עסקיים.

עסקים רבים בארץ ובעולם כולו סבלו מנזקי המתקפות השונות, ארגונים שלא דאגו לאבטחת מידע יעילה ואפקטיבית סבלו מנזקים קשים במיוחד – כספיים ותדמיתיים.

המודעות לנושא אבטחת המידע בארגונים עסקיים הולכת וגוברת ככל שהסיכונים גדולים יותר. מתקפות הסייבר הרבות בשנים האחרונות חשפו את הבטן הרכה של אבטחת המידע בעסקים ובארגונים, וחברות החלו להציע פתרונות מתקדמים ועדכניים.

חשוב לציין כי עסק או ארגון שמאמינים כי תוכנות אנטי וירוס וחומת אש מספקות מענה לבעיה טועים מאחר ולא ניתן להסתפק בפתרונות הבסיסיים יותר, לנוכח התחכום של ארגוני הפשיעה וההאקרים המפתחים כלים חדשים ומתקדמים למתקפות סייבר ולגניבת נתונים ממאגרי מידע.

חשיבות אבטחת המידע בעסקים ובארגונים 

בעידן האינטרנט המהיר כל העסקים והארגונים במשק מחוברים לאינטרנט, וכתוצאה מכך מערכות המחשוב שלהם חשופות לניסיונות פריצה ולבעיות בשמירה על המידע החשוב והסודי. האקרים וגורמים עוינים החלו לפתח כלים עתירי טכנולוגיה על מנת לפרוץ למערכות המחשוב של העסקים והארגונים, מעבר לכך יש גם פרצות אבטחה בגלל עובדים ממורמרים ובגלל ריגול תעשייתי ההולך ומשתכלל עם הזמן.

בעלי עסקים וראשי ארגונים משוכנעים במקרים רבים כי המידע שמאוחסן במערכות המחשוב שלהם אינו מעניין אף גורם, לכן רבים מקלים ראש בנושא אבטחת מידע, ויש חברות רבות בהן הבעלים שאננים ואינם נערכים כפי שצריך להתקפות סייבר.

גיבוי נתונים ומידע, יחד עם תוכנות אנטי וירוס וחומת אש, ובשילוב פתרונות מתקדמים להגנה עסקית על המידע במחשבי הארגון, כל אלו ועוד נחוצים כיום כדי לספק שכבת הגנה הרמטית על המידע הסודי והרגיש, וכדי למנוע את זליגתו או שימוש לרעה בנתונים.

מהם היתרונות של אבטחת המידע על ידי חברת סייבר מקצועית? 

  • מערכת חדשנית ויעילה להגנה על המידע במחשבי הארגון
  • פתרונות מותאמים אישית לעסק או לארגון
  • הקטנת הסיכוי לזליגת מידע החוצה ממערכות המחשוב הקיימות בארגון או בעסק
  • הפחתה משמעותית בניסיונות ההתקפות על מערכות המחשוב בארגון
  • תדמית של עסק הדואג ללקוחותיו ומגן על המידע במקצועיות ובשיטות מתקדמות
  • חיסכון בעלויות האבטחה וההגנה על המידע הרגיש
  • אין צורך לשכור אנשי מקצוע בתחום הסייבר כעובדים אלא משלמים לחברה במיקור חוץ
  • גיבוי נתונים באופן שוטף ויצירת עותק נקי מווירוסים ותוכנות כופר
  • התאוששות מהירה לאחר מתקפת סייבר קשה

פתרונות מותאמים אישית לעסק 

חברת סייבר מקצועית מציעה חבילת שירותים מקיפה להגנה על המידע הנמצא במחשבי הארגון או העסק. ישנם פתרונות לכל העסקים, בהתאם לגודל העסק וסוג המידע. כאשר בוחרים חבילת אבטחת מידע לעסק או לארגון חשוב לשים לב האם השירות כולל גיבוי בענן באופן שוטף, עלות השירות, דרישות מיוחדות להיערכות נגד מתקפות סייבר, זמינות החברה ועוד.

חשוב לבחור בפתרונות מתקדמים וחדשניים כדי להגן על המידע הרגיש וכדי לספק ללקוחות הארגון תחושה כי המידע שמור היטב ובבטחה וכי אין סכנה לנתונים. לכן, מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום, חברה המציעה פתרונות טכנולוגיים אמינים ויעילים.

 

אודות אופיר שמואל לכל הכתבות מאת אופיר שמואל
בנוסף אולי יעניין אותך גם
נשמח להכיר מקרוב ולעזור גם לעסק שלך לצמוח
077-7298003
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל