הישג חדש! 500 מיליון מספרי D-U-N-S במאגר המידע העולמי של דן אנד ברדסטריט - Dun & Bradstreet
הגנה עסקית
צמיחה עסקית
28.11.22

הישג חדש! 500 מיליון מספרי D-U-N-S במאגר המידע העולמי של דן אנד ברדסטריט

מאמרי מערכת

מספר ה D-U-N-S הוא מזהה חד ערכי של חברות או עסקים וציון הדרך של מספר המידע ה-  500 מיליון הוא בעל משמעות נרחבת המשקפת יכולת ונגישות אפשרית למידע על כמעט כל עסק קיים בכל רחבי העולם.

500M D-U-N-S Numbers

החודש ציינו בחברת דן אנד ברדסטריט הגעה למספר של 500 מיליון מספרי D-U-N-S. מדובר במספר אדיר וכמעט בלתי נתפס, המשקף יכולת להגיע למידע על כמעט כל עסק קיים ברחבי הגלובוס. מספר ה- D-U-N-S הוא מזהה חד ערכי של כל חברה או עסק שקיים בעולם ומאפשר, למשל, לזהות את כל עצי הבעלויות של חברות עסקיות, לדעת מי בעלי המניות וכו’ כאשר באמצעות המספר המזהה ניתן להגיע ולקבל מידע על כל חברה בעולם שיש לה מספר רשמי. מספר ה-D-U-N-S, שהושק לראשונה בשנת 1963, הפך עם השנים ל”טביעת האצבע” או לאמצעי האימות והזיהוי הארגוני המוכר ביותר והוא משמש מאות אלפי מנהלים ברחבי העולם לחיבור ישויות עסקיות, יצירת קשרים, ניהול סיכונים ובחינת חוסן פיננסי. כדי להבין עד כמה השוק העולמי מתפתח ודינמי ניתן להצביע על הנתון המדהים שרק לפני כשנתיים נרשם מספר המידע ה- 400 מיליון, כך שתוך שנתיים התווספו 100 מיליון מספרי מידע חדשים!

בשנים האחרונות, מידע עסקי הפך, עבור חברות רבות, להיות עמוד השדרה של האסטרטגיה העסקית שלהן. התופעה הולכת וגדלה באופן משמעותי מאחר ומידע עסקי מדויק מגדיל באופן ניכר את הסיכויים להצלחה עסקית וחברות מבקשות למדוד טוב יותר את המאפיינים המשתנים של הסביבה העסקית שבה הן פועלות, לאתר סיכונים ולנטרל אותם, לזהות הזדמנויות ולממש אותן. “מאגר המידע הייחודי והמקיף של דן אנד ברדסטריט מספק גישה ישירה לכל עסק בעולם עם מידע שמתעדכן כל העת ומאפשר לבצע עסקים בביטחון בכל מקום על הגלובוס. לאור העובדה שאנחנו חלק מחברה גלובלית שהינה חברת המידע העסקי הגדולה בעולם, אנו מאפשרים ללקוחותינו להגיע בלחיצת כפתור למידע עדכני על כל עסק שקיים”, מסבירה אפרת שגב, סמנכ”ל דאטה ואנליזה בחברת דן אנד ברדסטריט בישראל, שמדגישה כי לצד המספר המרשים של 500 מיליון מספרי D-U-N-S הרשומים ב 195 סניפי החברה בכל העולם, יש מאחורי המספרים גם תוכן ומידע איכותי, מדויק ומתומצת שחברת דן אנד ברדסטריט מספקת לעסקים, דבר אשר מאפשר להם ודאות עסקית במינימום זמן, “מעבר למידע על עצם קיומו של העסק, המאגר העסקי מתעדכן כל הזמן באמצעות נתונים שוטפים שנאספים באמצעים מגוונים, בדו”חות חקירה שמבצעים אנליסטים ועוד, כך שכל אדם אשר מעוניין לקבל אינדיקציות עסקיות שיעזרו לו ליצור קשרים עסקיים חדשים ולשמר קשרים עסקיים קיימים, הן בשוק המקומי והן בשוק הגלובלי, יכול לקבל מידע עדכני, איכותי וחסר תחליף המשמש בעלי עסקים להחלטות יום יומיות, טקטיות ואסטרטגיות”.

.

 

 

אודות hilateperdbisraelcoil לכל הכתבות מאת hilateperdbisraelcoil
בנוסף אולי יעניין אותך גם
נשמח להכיר מקרוב ולעזור גם לעסק שלך לצמוח
077-7298003
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל