אפטר חגים - זה הזמן לאופטימיזציה ושדרוג העסק - Dun & Bradstreet
הגנה עסקית
צמיחה עסקית
23.10.22

אפטר חגים – זה הזמן לאופטימיזציה ושדרוג העסק

מאמרי מערכת
Cheerful man smiling  in office.

עוד שנה עברה ושום דבר לא השתנה? מרגישים שהעסק זקוק לאנרגיות חדשות?
תקופת אחרי החגים, החזרה לשגרה ולמרתון היומיומי, היא הזמן לשדרג את הפעילות העסקית – לפרוץ לשווקים חדשים, לאמץ טכנולוגיה מתקדמת, להגדיל את מעגל הלקוחות, להעלות את סקאלת המכירות ולמקסם את הרווחיות.
חברות בינלאומיות רבות הרימו את הכפפה כאשר הבינו שהן מדשדשות במקום וזיהו את היכולות להרחיב את עצמן למקום ממנו אפשר רק לצמוח.
אתם בהחלט יכולים לשאוב השראה מאמזון, הקמעונאית המקוונת העצומה, שהחלה את דרכה כחנות הספרים הגדולה ביותר בכדור הארץ והיום גם מככבת בעולם של מחשוב ענן או מסטארבקס, רשת הקפה, שכאשר נקלעה למשבר, השקיעה בטכנולוגיה ובאפליקציה של תוכנית נאמנות לחיזוק הקשר עם הלקוחות והגדלת הרכישות.

מחפשים רעיונות איך להטעין את העסק בכוחות חדשים? לפניכם מספר אפיקים ששווה להכיר ולבדוק:

אוטומציה היא שם המשחק
מבזבזים הרבה זמן וכסף על משימות ארוכות? היום קיימים פתרונות אוטומטיזציה, שיכולים לייעל את הפעילות העסקית ולקצר תהליכים. מצ’אט וירטואלי עם תשובות אוטומטיות ללקוחות שמבוסס על בינה מלאכותית דרך אפליקציות להעברת הודעות ללקוחות ועד אוטומציה של ניהול תזרים מזומנים יכולה לסייע מאוד בשיפור שירות הלקוחות, שהינו בעל ערך עליון ומהווה הזדמנות לקצר את התגובה ולטפל ביותר פניות בזמן קצר יותר.
דיגיטציה אף היא בגדר חובה היום, כמו סריקה והעלאה של קבצי נייר ואחסון מבוסס מחשב ענן כך שהמידע יהיה נגיש לכם בכל עת ומכל מקום וגם שהעובדים יוכלו לשתף ביניהם מסמכים ולכם תהיה אפשרות לבצע ניטור ומעקב אחר המתרחש בכל רגע נתון.
בדקו אילו טכנולוגיות ותוכנות תוכלו להטמיע בעסק על מנת להספיק יותר בפחות מאמץ.

הוזלת עלויות מבלי לפגוע בביצועים
השוק גדוש בשחקנים – אנשי מקצוע וספקים בתחומים שונים, שיכולים לעזור לכם לתפעל את העסק ולשדרג אותו.
מה דעתכם לבצע ניהול מו”מ מחודש עם ספקים על עלות-תועלת? יש סיכוי שתצליחו לשפר עמדות ותנאים נוכח התחרות העזה בשוק.
בחנו גם כיצד אפשר לעבוד עם אנשים חדשים וטובים בתחומם שיוכלו להעניק פרספקטיבה אחרת על ההתנהלות העסקית או להציע כלים מתקדמים שטרם ניסיתם.
לפעמים יועץ חיצוני יכול לספק נקודת מבט שתחשוף בפניכם דברים שלא ראיתם בעצמכם מתוך העסק.
ניתן לבדוק גם את היעילות הטמונה במיקור חוץ – הוצאת שירותים ופונקציות מחוץ לעסק למומחים שאולי יוכלו לבצע את העבודה בדרך טובה ויעילה יותר ולאפשר לכם להתפנות לפרויקטים חדשים בקנה.

כניסה לקהלים ושווקים חדשים
במסגרת מהלכי התחדשות בעסק, כדאי לבחון גם באילו דרכים ניתן להרחיב את הפעילות העסקית. האם יש סגמנט חדש אליו ניתן לפנות שטרם מכיר אתכם, אולי פעילות באזור גיאוגרפי בו עוד לא פעלתם.
כדאי לבצע סקר שוק מקיף על מנת לבדוק כדאיות ולהתאים את המהלך להשקה. במסגרת מהלך זה, אפשר גם ללוות חנות פיזית במסחר אלקטרוני בין אם באמצעות חנות עצמאית בבעלותכם או כחנות בתוך מארקט פלייס על מנת להתנסות בתהליכי מכירה מרחוק ולהשיג את הידע והניסיון הנדרשים כדי לעשות זאת לבד בארץ ובחו”ל. הרחיבו את הטווח ואת המגוון והישארו תחרותיים.

שיווק דיגיטלי שעושה הבדל
אפילו אם עד כה ראיתם תמורה לעמלכם באמצעות שיווק מסורתי, הרי שהעולם הולך לדיגיטל וכדאי בהחלט לבסס את הנוכחות המקוונת שלכם בזירה הדיגיטלית.
לפתוח נכסים דיגיטליים כמו דפים עסקיים ברשתות החברתיות, לשמור על קשר עם לקוחות באמצעות ניוזלטר שנשלח אליהם אחת לתקופה, לבחון פרסום בפלטפורמות מבוקשות, להשתמש בהפצה של תוכן מקצועי מעניין שיקדם אתכם דרך ערוצי הפצה תכנים כמו טאבולה או אאוטבריין, לבחון שיתופי פעולה אסטרטגיים עם משפיענים, שיוכלו להמליץ על השירותים או המוצרים שלכם וכדומה.
מומלץ גם לבחון אם כדאי לעדכן את המותג בהתאם לשינויים שנעשים וכיצד הוא נתפס על ידי קהל הלקוחות הקיים וכיצד עתיד להיתפס על ידי לקוחות חדשים ובהתאם לממצאים, להחליט אם לרענן לוגו, סט ערכים, לשדרג את אתר האינטרנט וכדומה.

החלטות מבוססות נתונים
אל תעשו את הצעד הבא בלי לבדוק מה קורה בשטח – מה המתחרים שלכם עושים, באילו חברות כדאי להשקיע, עם מי מומלץ לבצע שיתוף פעולה, מהי רמת הסיכון ועוד נתונים שיכולים לעזור לכם לבחון היצע מול ביקוש או אפיקי השקעה אופציונאליים רלבנטיים בהם תוכלו באמת להצליח ולהשיג ערך.
באמצעות ארגז הכלים לשיווק ומכירות של דן אנד ברדסטריט תוכלו להרחיב את טווח ההגעה ללקוחות חדשים ולאתר את פרטי הקשר של אנשי המפתח בחברות הרלבנטיות – לפלח ולטרגט באופן מדויק על פי אזור גיאוגרפי, ענף, מחזור, ותק ומספר עובדים.

אם בכוונתכם לצאת אל מעבר לים, D&B Hoovers היא מערכת לקידום תהליכי המכירה במדינות זרות כולל דוחות מחקר מקיפים, מודיעין עסקי תחרותי, חיפוש שותפים עסקיים עפ”י קטגוריות כגון תחום עיסוק, עובדים והכנסות– מעטפת מלאה כתשתית חיונית להוצאה לפועל של השדרוגים שבכוונתכם ליזום ולבצע בדרך להצלחה.

 

אודות hilateperdbisraelcoil לכל הכתבות מאת hilateperdbisraelcoil
בנוסף אולי יעניין אותך גם
נשמח להכיר מקרוב ולעזור גם לעסק שלך לצמוח
077-7298003
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל