אנחנו כאן עבורכם - תמיד ובמיוחד בימים אלה - Dun & Bradstreet
הגנה עסקית
צמיחה עסקית
19.03.20

אנחנו כאן עבורכם – תמיד ובמיוחד בימים אלה

דן אנד ברדסטריט
corona_img_web1

אנו בדן אנד ברדסטריט מתחייבים לשמור על בריאות ובטיחות העובדים, הלקוחות וכלל הסביבה. אנו נמצאים במעקב שוטף אחר ההשפעה וההתפשטות של הנגיף COVID-19 ורוצים לשתף אתכם בצעדים בהם אנו נוקטים בכדי למזער את ההשפעה של המשבר על הפעילות שלנו.

נקטנו בגישה מחושבת ושקולה להפתחתת שיבושים פוטנציאליים והפעלנו תוכנית עולמית בכדי להבטיח יציבות תפעולית מתמשכת.

התוכנית שלנו כוללת:

  • הפעלת תוכנית מקיפה של הארגון כדי להבטיח גמישות עסקית. צוות המונה בכירים בהנהלת הארגון נפגש מדי יום בכדי לעקוב אחר ההתפתחויות העולמיות ולהבטיח את התקדמות התהליכים העסקיים שלנו בהתאמה להנחיות המרכז האמריקני לבקרת מחלות (CDC), ארגון הבריאות העולמי (WHO), כמו כן, הנחיות משרד הבריאות בישראל וגורמי הממשל בכל המדינות בהן אנו פועלים.
  • התכנית מאפשרת עבודה מהבית. עובדי דן אנד ברדסטריט מוכנים לעבוד מהבית במידת הצורך באמצעות טכנולוגיות גישה מרחוק ברחבי הרשת הגלובלית שלנו.
  • ניתוח סיכוני שרשרת אספקה ​​פוטנציאליים (מודיעין עסקי). יש לנו מידע מעמיק על שרשראות האספקה ​​ואנחנו מנתחים אותו כדי להבין ולהפחית סיכונים פוטנציאליים.
  • באמצעות טכנולוגיית פגישות וירטואליות. הצבנו הגבלות נסיעה לחברי הצוות שלנו ואנחנו מקיימים פגישות וירטואליות כדי להמשיך בתקשורת עם הצוות והלקוחות שלנו.
  • הדרכה יום-יומית על נהלי שמירת ההיגיינה. עכשיו יותר מתמיד, כולנו צריכים להקפיד היטב. חברי הצוות שלנו מודעים לפעולות שיש לנקוט בכדי להבטיח את בריאותם ובטיחותם, כמו כן, בריאות לקוחותינו והסביבה בכלל.

במשך 178 שנים, לדן אנד ברדסטריט הייתה הפריבילגיה והזכות לספק ללקוחותיה נתונים ותובנות נגישים וניתנים ליישום, כדי לעזור ולהפוך את חוסר הוודאות לביטחון, סיכון להזדמנות ופוטנציאל לשגשוג. בראש ובראשונה חשוב לנו שתדעו כי אתם יכולים להמשיך לסמוך עלינו לאורך כל התקופה המאתגרת בה אנו נמצאים. אנא, אל תהססו לפנות אלינו בטלפון 03-7330330, אם יש לכם שאלות נוספות. הצוות שלנו כאן, מוכן לעזור.

אנו מודים לכם על האמון בדן אנד ברדסטריט.

בנוסף אולי יעניין אותך גם
נשמח להכיר מקרוב ולעזור גם לעסק שלך לצמוח
077-7298003
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל