שת"פ יחודי בין סניפי 'דן אנד ברדסטריט' בישראל ובאיחוד האמירויות יעניק מידע מעמיק, מקיף וממוקד על עולם העסקים של איחוד האמירויות - Dun & Bradstreet
הגנה עסקית
צמיחה עסקית
17.11.20

שת”פ יחודי בין סניפי ‘דן אנד ברדסטריט’ בישראל ואיחוד האמירויות

מערכת דן אנד ברדסטריט

שת”פ יחודי בין סניפי ‘דן אנד ברדסטריט’ בישראל ובאיחוד האמירויות יעניק מידע מעמיק, מקיף וממוקד על עולם העסקים של איחוד האמירויות

UAE_ISRAEL1

שת”פ ייחודי בין הסניף הישראלי של ‘דן אנד ברדסטריט’ לסניף המקביל של החברה באיחוד האמירויות יאפשר קבלת מידע עסקי על חברות, עסקים ואנשי עסקים באיחוד האמירויות, “מדובר בשוק עם פוטנציאל עסקי אדיר המחייב ידע והבנה”, מסבירה אפרת שגב, סמנכ”ל כלכלה, מידע ומחקר ב’דן אנד ברדסטריט”, “לשמחתנו הסכם שיתוף הפעולה מעניק לנו את ההזדמנות לסייע לכל גוף עסקי בישראל בקבלת מידע מעמיק על כל עסק באיחוד האמירויות, ולהיפך כמובן”

בעקבות ההסכם השלום שנחתם בין ישראל לאיחוד האמירויות, נרקם שיתוף פעולה ייחודי בין הסניף הישראלי לסניף איחוד האמירויות של ‘דן אנד ברדסטריט’. שיתוף הפעולה יאפשר לאנשי עסקים ישראלים וחברות ישראליות לקבל מידע מעמיק, מקיף וממוקד על חברות ואנשי עסקים באיחוד האמירויות, “ישראל ואיחוד האמירויות הן מדינות המתאפיינות בשוק חדשני ומתקדם אך לא גדול במיוחד. כמו שאנחנו ב’דן אנד ברדסטריט’ יודעים לתת מידע על כל עסק בישראל ולחבר אנשי עסקים לכל עסק במדינה, גם הסניף של ‘דן אנד ברדסטריט’ באיחוד האמירויות הוא בעל יכולות שכאלה  כתוצאה מהדמיון בין השווקים”, אומרת אפרת שגב, סמנכ”ל דאטה ואנליזה בחברת ‘דן אנד ברדסטריט’, “החיבור בינינו יכול לחבר כל אדם מישראל לכל עסק באיחוד האמירויות, וכנ”ל לכיוון ההפוך”.

החיבור והסיכומים בין סניפי החברה בישראל ובאיחוד האמירויות הגיעו לאחר פגישה שנערכה בשבוע שעבר בין ראשי סניפי חברת ‘דן אנד ברדסטריט’ בישראל ובאיחוד האמירויות. בשיחה הוסכם על שת”פ מקיף שיסייע לאנשי עסקים המעוניינים לבצע השקעות בישראל או באיחוד האמירויות לקבל תמונה מקיפה על השווקים ולהבין את ההזדמנויות החדשות שטומן השת”פ הכלכלי שנפתח בין המדינות, “אנחנו יכולים לתת מידע על עסקים ספציפיים, על ענפים, ולהעניק סקירות ייעודיות על תחומי עניין מגוונים בהן עוסקת הכלכלה של איחוד האמירויות. החל מתחום הנפט ועד תחום החקלאות, הטכנולוגיה והמים, וכל תחום עניין אחר. הסכם שיתוף הפעולה עם הסניף באיחוד האמירויות יעניק לנו את היכולת לשקף עבור הלקוחות שלנו בישראל תמונה מלאה של המגזר העסקי ותמונה מפורטת ומעמיקה בנוגע לתחום העניין שלהם באיחוד האמירויות. המידע שברשותנו מעניק ערך אמיתי ומשמעותי לכל איש שחפץ לעשות עסקים עם איחוד האמירויות כי אנחנו יכולים לתת מידע אמין ומוצק שיסייע לכל איש עסקים לבצע את ההחלטה העסקית הנכונה כאשר הוא בא לעשות עסקים עם כל גורם עסקי באיחוד האמירויות”.

במהלך השיחה הועלתה גם האפשרות לאירוח ולחילופי משלחות של משקיעים, ובהמשך, גם קיום כנסים משותפים. אמנם הקורונה עדיין מגבילה את התנועה החופשית של ישראלים ברחבי העולם, אולם היסודות לחיבור משקיעים פוטנציאלים מאיחוד האמירויות המחפשים אפיקי השקעה ספציפיים בישראל כבר הונחו. יו”ר ומנכ”ל החברה דורון כהן ציין בשיחה את המובילות של ישראל בתחום ההיי-טק ונתן מספר דוגמאות עסקיות שגרמו לכך שישראל קרויה בכל רחבי העולם העסקי בכינוי ‘סטארט-אפ ניישן’. בתגובה גילו ראשי הסניף באיחוד האמירויות התלהבות רבה מפיתוח ומיסוד היחסים הכלכליים עם מדינת ישראל ועם אנשי עסקים ישראלים. בשיחה סוכם על המשך התקשרות, הקמת מנגנון יחסי עבודה ועמוד נחיתה משותף המסביר את היכולת של סניפי חברת ‘דן אנד ברדסטריט’ לסייע לאנשי עסקים משתי המדינות. מנכ”ל ‘דן אנד ברדסטריט ישראל’ מינה צוות מצומצם הכולל את אפרת שגב, סמנכ”ל דאטה ואנליזה, ואת אופיר שמואל, סמנכ”ל השיווק, שיעבוד מול צוות מצומצם מקביל של הסניף האיחוד האמירויות. יש לציין כי בעבר היה קשר בין הסניפים אולם חלו עליו מגבלות רבות בשל המורכבויות שנלוו לכך שהמדינות לא כוננו יחסים רשמיים. כעת, מרגע שהוחלט על הסכם השלום בין המדינות, מערכת היחסים קיבלה תנופה משמעותית המקבלת כאמור תוקף אופרטיבי מיידי.

כתבות נוספות:

בדיקת מוגבלים

אשראי צרכני

חברת ‘דן אנד ברדסטריט’ ישראל קיימת כבר מעל ל – 60 שנים ומספקת שירותי מידע עסקי נרחב על חברות בישראל ובחו”ל. החברה הינה חברת בת של חברת ‘דן אנד ברדסטריט’ העולמית אשר הוקמה בשנת 1841 ושהסניף הראשי שלה ממוקם בארצות הברית.

אודות אופיר שמואל לכל הכתבות מאת אופיר שמואל
בנוסף אולי יעניין אותך גם
נשמח להכיר מקרוב ולעזור גם לעסק שלך לצמוח
077-7298003
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל