לא רק לעסקים גדולים - Dun & Bradstreet
הגנה עסקית
צמיחה עסקית
06.06.19

לא רק לעסקים גדולים

אופיר שמואל, מנהל שיווק, דן אנד ברדסטריט

מה אתם באמת יודעים על דן אנד ברדסטריט? תשכחו מכל מה שחשבתם, ובואו לגלות עולם שלם של שירותים וכלים לעסקים קטנים ובינוניים.

לא רק לעסקים גדולים

בתור מי שמגלה בכל מפגש עם בעלי עסקים, במיוחד קטנים ובינוניים, על התפיסות השונות שיש לגבי דן אנד ברדסטריט, החלטתי יחד עם צוות השיווק, המכירות והמרקום של החברה – להציג את עצמנו לעולם, להתקרב ולהכיר קצת יותר את העסקים שאנחנו מלווים ומשרתים על בסיס יומי, ובעיקר להוריד לקרקע את המחשבה המוטעית שמדובר בחברה שמשרתת את החברות הגדולות בשוק. 

נעים להכיר,

אופיר שמואל, מנהל השיווק של דן אנד ברדסטריט ישראל.

“אני מזמין גם אותך לגלות עולם שלם של הזדמנויות לצמיחה בטוחה של העסק שלך”.

 

חברות ומותגים גדולים מבינים את הערך של דן אנד ברדסטריט בתור מי שמחזיקה במאגרי המידע העסקיים הגדולים, המעמקים והמקצועיים בעולם. לכן, עם השנים, התקבעה התפיסה שהחברה שלנו עובדת רק איתם. למעשה, מאגרי המידע שלנו הם בעלי ערך והשפעה גדולים יותר דווקא על עסקים קטנים ובינוניים, מכיוון שכל צעד שלהם לטובת הצמיחה של העסק – כרוכה בהרבה יותר סיכונים והרבה יותר השלכות מסכנות מכל מגזר אחר בשוק.

מה עוזרת לי גישה למאגרי מידע עסקיים?

אנחנו מאמינים שעסקים גדלים ככל שהם מייצרים יותר ויותר קשרים עסקיים איכותיים, משתלמים ובריאים, ועל מנת שהם יהיו כאלו – הם צריכים להיות מבוססים על מידע אובייקטיבי ולא (רק) על תחושות בטן, כימיה טובה, או פרזנטציות מרשימות. באפשרותנו לספק גם ידע, ודאות וביטחון בכל החלטה עסקית, בהתבסס על המידע האובייקטיבי שנצבר על כל עסק בעולם. בעצם, מדובר על שותפות אמיתית, כנה ושקופה של כל הקהילה העסקית, מתוך מטרה שכולם יוכלו לצמוח ממנה ובאמצעותה בבטחה.

איך יוצרים ודאות?

חברת דן אנד ברדסטריט מעמידה לכלל לקוחותיה גישה למאגר המידע שלה, ומספקת להם מידע אובייקטיבי ורלוונטי לפני קבלת החלטות חשובות:

לפני התקשרות עם ספק או לקוח. נוכל לספק לכם מידע עדכני על מצבם העסקי ונתוני האשראי של כל מי שתשקלו לעבוד איתו ולבסס את ההחלטה שלכם על נתונים אובייקטיביים. תחשבו על מצב שבו בתוך כמה הקלקות תוכלו לדעת את המצב העסקי, לקבל דוח על חשבונות הבנק (כולל הצלבות) ופשוט לראות בעצמכם אם זה GO או NO GO. קוראים לזה ניהול מדינות אשראי 🙂

לתעדף נכון את המשימות העסקיות. בכל רגע נתון תוכלו לקבל תמונת מצב על העסק שלכם, לראות איפה “נקודות החולשה” של העסק ולהחליט בהתאם לכך להעניק יותר משאבים ותשומת לב למשימות החשובות ביותר: התדמית והמוניטין, מצב דירוג האשראי וההזדמנויות העסקיות העומדות לרשותכם. לא צריך מומחיות או סקירה עסקית יקרה. זה מתחיל ממש בלחיצת כפתור

להיות זבוב על הקיר, כמעט. לבסס את ההחלטות החשובות ביותר על בסיס מודיעין עסקי שעובד בשביל העסק שלכם, ושאפילו מתריע בפניכם על שינויים שחשוב לכם לדעת לגבי החברות והעסקים שהכי מעניינים אתכם. מתי בפעם האחרונה חשבתם על להזמין לעצמכם דוח מודיעין עסקי?

ההגנה על העסק שלך מתחילה כאן

דאטה שמייצר הכנסות

כולם מדברים על דאטה, אבל לא כל העסקים יכולים להרשות לעצמם לנתח אותו בעצמם, וגם לרובם אין את המידע או הגישה למידע הנדרש להם. תארו לכם אפשרות לגשת למאגרי מידע שיאפשרו לכם להשיג לקוחות חדשים, לשתף פעולה עם חברות מעבר לים, או להיות מוכרים יותר בקרב חברות ועסקים בכל העולם? תפסיקו לתאר. זה קיים כבר עכשיו, ונגיש לכולם. כן, גם (ואולי אפילו במיוחד) לעסקים קטנים.

לאתר לקוחות, שותפים וחברות בלחיצת כפתור. אתם תגדירו את הקהל שאתם הכי זקוקים לו ואנחנו נסנן את המידע הרלוונטי ביותר עבורכם וננתח אותו, כדי  שתוכלו להשתמש בו במערכי השיווק, המכירות והמדיה שלכם. התחילו לגייס לקוחות עכשיו

לקבל את אמון הקהילה העסקית. כשאתם חלק ממאגרי העסקים המובחרים של דן אנד ברדסטריט, אתם זוכים לחשיפה גדולה ומוערכת יותר בקרב מי שאתם הכי רוצים לעבוד איתו. קדמו את העסק שלכם

המידע שיש ברשותכם שווה זהב. על בסיס מאגרי הלקוחות שברשותכם, נוכל למצוא קהלים דומים ואפילו זהים (Look-A-Like) כדי שתוכלו לטייב את מאמצי השיווק והמכירות שלכם אל מול הקהלים הרלוונטיים ביותר. בואו לראות איך זה עובד

 הצמיחה של העסק שלכם מחכה לכם  כאן

להיות גדול. להיות חכם.

אני חושב שהערך המשמעותי שדן אנד ברדסטריט מעניקה דווקא לעסקים קטנים ובינוניים – היא היכולת לגדול עם מינימום סיכונים ומקסימום וודאות לגבי המצב שבו הם נמצאים אל מול המצב שבו נמצאים השותפים שהם בוחרים לגדול איתם (בין אם מדובר בלקוחות, ספקים, או בעלי עניין נוספים). כשכל “מכה קטנה בכנף” היא מכה משמעותית להמשך קיומו של העסק, חשוב שתספקו לעצמכם את ההגנה הנדרשת לכם. כמה טוב לדעת, שלא מדובר בכאב ראש גדול מדי, והרוב, אם לא הכל, נמצא במרחק כמה הקלקות ובמחירים נגישים לכל עסק בכל גודל.

 

שמרו על קשר,

אופיר שמואל.

אודות אופיר שמואל לכל הכתבות מאת אופיר שמואל
בנוסף אולי יעניין אותך גם
נשמח להכיר מקרוב ולעזור גם לעסק שלך לצמוח
077-7298003
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל