לקחת את העסק קדימה - Dun & Bradstreet
הגנה עסקית
צמיחה עסקית
06.06.19

מה זה אומר, בתכל’ס, לקחת את העסק קדימה?

איתי לוי, מנהל המחלקה המסחרית, דן אנד ברדסטריט

כולם מדברים בסיסמאות, כולם מבטיחים תוצאות, וכולם מבטיחים שהלקוחות יחכו לנו בתור. אנחנו כבר יודעים שזה לא עובד ככה

מה זה אומר בתכלס לקחת את העסק קדימה

לאחר כ-180 שנות ניסיון ביצירת קשרים עסקיים מול ועבור מאות מיליוני עסקים ברחבי העולם, כדאי “להוריד לקרקע” את המושג צמיחה עסקית, ולהסביר בפשטות מה זה אומר “לקחת את העסק צעד אחד, ומשמעותי, קדימה”.

 

נעים להכיר,

איתי לוי

איתי לוי, מנהל המחלקה המסחרית, דן אנד ברדסטריט

“אני רואה בכל מידע הזדמנות להצלחה ולצמיחה. בואו לצמוח איתנו יחד”

הצ’ק ליסט של דן אנד ברדסטריט לצעד הגדול הבא של העסק

אם מדברים על להיות פרקטיים, הנה חמישה צעדים בטוחים, חכמים ויעילים – שיעזרו לכם להרחיב את הפעילות השוטפת שלכם, לבסס קשרים עסקיים חדשים ולהגיע ליעד הבא מבלי להעמיד את עצמכם בסיכון. הניסיון שלי בליווי עסקים רבים, דווקא קטנים ובינוניים, הוביל אותי לרשימה “מנצחת” אחת, שיש בה את המרכיבים להתחיל לפעול, לחשוב ולהתנהג כמו גדולים, כי תכל’ס, רק כך נוכל להגיע לשם באמת.

 

  • לבסס את המיצוב, התדמית והמוניטין של העסק. דאגו שהמידע על העסק שלכם יהיה חיובי וראוי. היום, כל עסק שרוצה להרחיב את הפעילות העסקית שלו, לבצע בדיקות מקדימות על השותפים הפוטנציאליים שלו (לקוחות, ספקים, משקיעים, בעלי עניין). מה יודעים עסקים אחרים על מצב האשראי שלכם? על מוסר התשלומים שלכם? על “דירוג הסיכון” שלכם ביחס לעסקים אחרים? כשהמידע היום כל כך זמין ובמחיר נגיש לחלוטין, מה שעלול להרוס לכם את ההתקדמות של העסק הוא דווקא ההיסטוריה שלו עד לנקודה הקריטית והחשובה הזו. איך אני בודק זאת?
  • להכיר את השוק טוב יותר. האפשרויות שלנו להתרחב ולהגדיל את הפעילות העסקית בשוק שבו אנחנו פועלים – הן כמעט בלתי מוגבלות, אבל כדי שנדע מה נכון לעסק שלנו כדאי שנדע ונעמיק את ההבנה שלנו על מאפייני השוק שבו אנחנו פועלים, הנישה שאנחנו רוצים לתפוס, על החברות שפועלות בה וכדומה. להכיר את השוק זה אומר גם להכיר את הסיכונים בו, את התרבות העסקית שלו (כולל מוסר התשלומים שבו), ואת השחקנים המרכזיים בו – כולל מידע פנימי על מצב האשראי, המבנה הארגוני והבעלות הצולבת שלהם. איך אני מקבל מידע שכזה?
  • להכיר טוב יותר את הלקוחות והשותפים של העסק. נכון, כולנו מכירים את המדינה שבה אנחנו חיים, את התעשייה שבה אנחנו פועלים, ואת הלקוחות והספקים שאנחנו עובדים איתם. אף אחד לא מכיר זאת טוב יותר מכם, כך אנחנו שומעים תמיד. ובכל זאת, אנחנו מגלים על בסיס יומי עד כמה המידע שאנחנו מספקים לעסקים על החברות, הספקים והשותפים שהם עובדים איתם – קריטי לקבלת החלטות לפני או במהלך התקשרות עסקית שעלולה לסכן את העסק. מתי הרשיתם לעצמכם לדעת באמת מה מצב האשראי של ספק מסויים, או מהם הקשרים העסקיים של חברה שאתם רוצים לעבוד איתה? היום הכל זמין בלחיצת כפתור ובכסף קטן יחסית. אני רוצה להכיר טוב יותר את הלקוחות שלי
  • לשתף פעולה עם השותפים הנכונים לעסק. כל צמיחה עסקית מחייבת את השותפים הנכונים לדרך, בין אם מדובר בשיתופי פעולה עם חברות נוספות, התקשרויות עם ספקים חדשים, או אפילו מול לקוחות חדשים. המאגרים שלנו מאפשרים לנו לשדך אתכם לקהלים שאתם הכי רוצים לעבוד איתם, וכל זאת בכמה לחיצות כפתור, שזמינות עבורכם מכל מכשיר. מאיפה מתחילים להרחיב את העסק

 

זה הזמן לגדול, חכם.

הגדילה של העסק שלכם היא צעד קריטי וחשוב, וכל פעולה יכולה להיות קריטית להצלחה או לכישלון של העסק, או לפחות להתרוממות קשה יותר לאחר החלטה עסקית לא נכונה. כשיש ברשותכם את המפתח למאגר המידע הגדול, המקיף והמקצועי בישראל (ובעולם כולו, לשם העניין), אתם יכולים להרשות לעצמכם לקבל החלטות חכמות, פרקטיות ומהירות לפני כל צעד, בין אם קטן, ובין אם לקראת הצעד הגדול הבא של העסק.

 

אודות אופיר שמואל לכל הכתבות מאת אופיר שמואל
בנוסף אולי יעניין אותך גם
נשמח להכיר מקרוב ולעזור גם לעסק שלך לצמוח
077-7298003
יצירת קשר

מלאו את הפרטים ומומחי דן אנד ברדסטריט
ילוו אתכם במציאת הפתרון שמתאים לכם

פניתך התקבלה,
נציגנו יחזרו אליך בהקדם

דן אנד ברדסטריט

פתרונות מידע גלובליים

צמיחה עסקית

הגנה עסקית

לשכת אשראי

פתרונות בהתאמה אישית

כתבות ומאמרים מקצועיים

כל הזכויות שמורות 2019 © דן אנד ברדסטריט ישראל